Zegarki damskie z prostokątną tarczą

Zegarki damskie prostokątne od Christine Granville to połączenie nowoczesności z ponadczasowymi rozwiązaniami. Dzięki temu symbolizują siłę, styl i stały rozwój kobiet. Szeroka dostępność różnych modeli pozwala dobrać swój idealny dodatek na nadgarstek – zarówno w wersji ze skórzanym paskiem, jak i ze srebrną bransoletą.

Zegarki damskie z prostokątną tarczą Christine Granville – niezmiennie modny dodatek dla każdej kobiety

Nasze zegarki to synonim jakości, której trudno zaprzeczyć. Do ich produkcji wykorzystuje się najlepsze materiały, dzięki czemu zachowują swoją użyteczność i ponadprzeciętny wygląd przez długie lata. Szkło szafirowe chroni obudowę tarczy przed zarysowaniami, a stal szlachetna 316L użyta do wytwarzania m.in. bransolet zapewnia trwałość i dodaje eleganckiego wyglądu.

Nie należy zapominać także o japońskim mechanizmie Miyota, który jest podstawą precyzyjnego działania oferowanych przez nasz sklep zegarków. Takie cechy w połączeniu ze sporym asortymentem, dzięki któremu każda z pań może znaleźć coś dla siebie, wyróżniają naszą markę na rynku.

Zegarki damskie z prostokątną tarczą – ponadczasowa klasyka

Modele zegarków Christine Granville to klasyka, która współgra z rytmem współczesnego świata. Oryginalny, jednak ponadczasowy design sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym kobietom, które nie boją się sięgać po swoje marzenia. Nic dziwnego, że nasze zegarki znalazły uznanie tzw. business women.

Co ciekawe, inspiracją do stworzenia tak gustownych i odpornych na uszkodzenia mechaniczne produktów była historia polskiej tajnej agentki – Krystyny Skarbek. Jako wyraz szacunku do tak wyjątkowej postaci na tarczy umieściliśmy numer jej paszportu. Z kolei nasze logo nawiązuje wyglądem do jej herbu rodzinnego. Takie rozwiązania mają być symbolem siły kobiet, którą chcemy szerzyć w różnych kręgach.

 

Zegarki damskie prostokątne na pasku

Zegarek prostokątny na pasku to nie tylko stylowa ozdoba nadgarstka, ale także spora różnorodność, która pozwala kobietom zmieniać się w zależności od okazji.
Dużą zaletą jest funkcja wymiany paska, dzięki której można nie tylko bezproblemowo odnowić zegarek zastępując zniszczony pasek nowym, ale także zadbać o precyzyjny dobór elementów stylizacyjnych. Dzięki temu bez względu na to, czy planuje się spotkanie biznesowe, czy też mniej oficjalną wizytę u przyjaciół można dopasować zegarek do reszty looku.

Nasze zegarki damskie prostokątne posiadają wysokiej jakości paski, które wykonane są z:

  • naturalnych włoskich skór (zapewniają komfort noszenia, są wytrzymałe; występują w dwóch długościach i mają szerokość 16mm; dostępnych jest kilka wariantów kolorystycznych – m.in. czarny, brązowy, pomarańczowy, niebieski i różowy),
  • ze skór jabłek (tzw. wegańskie paski stworzone według idei „zero waste”; dostępne w czterech wersjach kolorystycznych – czerwonej, niebieskiej, białej i żółtej).

Zegarki damskie na bransolecie prostokątne

Nieco luksusowego charakteru nadają nasze zegarki damskie na bransolecie. Stworzone są w głównej mierze ze stali szlachetnej, co zapewnia im wytrzymałość oraz elegancki wygląd. Produkty te dostępne są w trzech wersjach – z białą, czarną lub niebieską tarczą. Dzięki temu nawet tak klasyczny wybór można w pełni dopasować do własnych wymagań.

< Wróć do artykułów