Sprawdź już teraz, co mówią o nas klientki | Christine Granville

Outstanding quality, elegance and remarkable story combined in this watch which you can remodel according to your mood, clothes or the place you are at. Love the double band and its colours. You can have fun creating yourself with Christine Granville brand and feel like a comteporary heroin ❤️❤️❤️

Cudowny zegarek ze wspaniałym przesłaniem 😀 A to co jest najlepsze, to wymienne paski - można dopasować kolor pod nastrój, ubrania czy pogodę, jak kto woli. No i jeśli dbasz o środowisko, to paski zrobione ze skórek jabłek to strzał w 10!

Jestem szczęśliwą właścicielką zegarka firmy Christine Granville 💃. Jest to zegarek jedyny i niepowtarzalny - zafascynował mnie od pierwszego wejrzenia 😍. Jego różnorodność kolorystyczna zachwyca, a paski wykonane ze skórek jabłek czynią go wyjątkowym. Marka nie tylko przypomina nam o wspaniałej Polce Krystynie Skarbek, ale wspiera też wspołczesne kobiety poprzez przekazywanie określonej części środków ze sprzedaży zegarków na rzecz fundacji.

Jako klientka ogromnie cenię sobie jakość, dbałość o szczegóły oraz piękno, dlatego mój wybór padł na @christinegranville. Do tego, gdy założycielka marki opowiedziała mi jaka niesamowita historia za nią stoi, to nie tylko chciałam, ja zapragnęłam mieć taki zegarek na nadgarstku. Inspiracją marki była historia polskiej agentki brytyjskiego wywiadu Krystyny Skarbek. A dla mnie inspirujące jest to, że gdy tylko na niego spojrzę, to wiem, że teraz jest mój czas.

Długo szukałam idealnego zegarka, aż w końcu trafiłam na markę @christinegranville. Minimalistyczny design, precyzyjne wykonanie i niesamowita historia w tle. Inspiracją do stworzenia marki była historia polskiej agentki brytyjskiego wywiadu - Krystyny Skarbek. Bardzo cenię takie produkty, które oprócz pięknego wyglądu kryją fascynującą historię

Zegarek wyjątkowy, inny niż wszystkie dostępne na rynku w tej cenie. Prostokątna, klasyczna tarcza, wymienne paski, niesamowita jakość i wyjątkowa historia. Tak mogę opisać mój zegarek Christine Granville :pray: Uwielbiam!

Pokochałam ten zegarek od pierwszego momentu kiedy go zobaczyłam. Oprócz fascynującej historii Krystyny Skarbek w tle, byłam zaskoczona jakością produktu, który można kupić w naprawdę dobrej cenie. Jestem bardzo zadowolona z zakupu!

Uwielbiam ten zegarek, to produkt premium ale w bardzo rozsądnej cenie. Za obsługę klienta również daję wielki plus - pomogli mi w szybkiej wysyłce produktu. Wspaniale jest być częścią społeczności Christine Granville.

Niesamowita jakość, elegancja i historia zamknięta w jednym zegarku, który dzięki wymiennym paskom możesz dopasować do miejsca, nastroju lub okazji. Uwielbiam kolory tego zegarka, a szczególnie model z podwójnym paskiem.

Christine Granville to prawdziwy klasyk wśród zegarków. Ma minimalistyczny design, do tego jest precyzyjnie wykonany. Dodatkowo procent ze sprzedaży przekazywany jest na rzecz fundacji wspierającej kobiety. Piękny produkt i idea. Polecam.

Zegarek Christine Granville to prezent urodzinowy od męża. Zegarek był przepięknie zapakowany w eleganckie pudełko, a sam produkt jest najwyższej jakości. Już wiem, że na pewno dokupię dodatkowy pasek w innym kolorze.

Długo szukałam idealnego zegarka. Przetestowałam już różne marki, jak na razie ten zegarek to strzał w dziesiątkę. Mam drobną rękę i on jej nie przytłacza, jest elegancki i ponadczasowy. Wybrałam ten w klasycznym czarnym kolorze. Doceniam marki za którymi stoi jakaś historia - inspiracją do stworzenia tej marki była historia polskiej, tajnej agentki brytyjskich służb specjalnych - Krystyny Skarbek. Takie produkty zasługują na uwagę.