Sprawdź, jakie wpisy publikujemy na blogu już teraz | Christine Granville

Krystyna Skarbek – kobieta, która zmieniła bieg historii

Krystyna Skarbek wyprzedzała swoją epokę. Silna i niezależna, zagadkowa i pełna elegancji. Jednocześnie tajemnicza. Niejednokrotnie przechytrzyła Gestapo, wykradła plany niemieckiej inwazji na ZSRR, z opresji potrafiła wyrwać nie tylko siebie, przede wszystkim dla innych. Krystyna Skarbek była prawdziwym Jamesem Bondem w spódnicy swoich czasów. Nigdy jednak nie szukała poklasku. Dlatego niewielu zna jej historię. Winston Churchill nazywał ją za to swoją ulubioną agentką. Krystyna Skarbek jest dziś symbolem współczesnej kobiety, z którą łączy nas czas, zamknięty w zegarkach marki Christine Granville. Pod tym właśnie pseudonimem przez lata działała agentka Churchilla.

Czytaj więcej

Paski z jabłek, czyli galanteria w stylu eko

Rosnące zamiłowanie do wegańskich produktów oraz coraz większe poczucie odpowiedzialności za środowisko sprawiają, że zgodnie z ideą eko powstają nie tylko produkty spożywcze, ubrania czy kosmetyki, lecz także galanteria. Mowa tutaj między innymi o zegarkach, a dokładniej o paskach, które produkowane są z jabłek. 

Czytaj więcej

Zegarki classic – idealny wybór

Damskie zegarki to nie tylko praktyczny gadżet wskazujący godzinę, lecz także uzupełnienie stylizacji. Nasza kolekcja to zegarki dla kobiet z klasą, które dobrze się prezentują i z pewnością posłużą przez wiele lat.

Czytaj więcej

Zegarek na prezent, czyli upominek idealny

Dzień Kobiet, Dzień Matki czy Święta Bożego Narodzenia – z tymi wydarzeniami zawsze łączy się poszukiwanie prezentu idealnego. Każdy chciałby znaleźć coś, co na długo pozostanie w pamięci obdarowywanej osoby. Co jednak wybrać? Dobrym rozwiązaniem z pewnością będzie zegarek, który jest połączeniem funkcjonalności z atrakcyjnym wyglądem. Nasze zegarki będą doskonałym prezentem dla mamy, córki, żony, babci czy przyjaciółki.

Czytaj więcej