Sprawdź, jakie wpisy publikujemy na blogu już teraz | Christine Granville

Jak dobrać kolor paska do zegarka?

Zegarek to nieodzowny detal każdej stylowej kobiety. To nie tylko użyteczny dodatek, lecz także ozdoba, która stylowo oplata damski nadgarstek. Można wybierać w kształtach, kolorach, rozmiarach tarczy oraz pasków. We wzornictwie wszystko jest dozwolone, tylko czy wszystko wypada i pasuje? Kiedy sprawdzi się pasek w odcieniu romantycznego różu, ognistej czerwieni, słonecznej żółci, a kiedy w klasycznej czerni, granacie? Podpowiemy, jaki kolor paska do zegarka wybrać.

Czytaj dalej!

Eleganckie zegarki damskie na bransolecie

Elegancki zegarek damski jest nieodzownym elementem kobiecej kreacji, wyjątkowym dodatkiem, który jak bransoleta, zdobi nadgarstek właścicielki, pełniąc jednocześnie swoją archetypiczną funkcję użytkową. Do kreacji wieczorowej najlepiej będą pasować zegarki właśnie na bransolecie, stając się częścią noszonej biżuterii. Oprócz walorów estetycznych bransolety mają wiele praktycznych cech, które często przemawiają bardziej za ich założeniem niż zegarka na tradycyjnym pasku.

Czytaj dalej!

Unikatowy zegarek damski Christine Granville

Są marki, które wyróżniają się na tle innych. To właśnie one wyznaczają trendy, które konkurenci z różnymi skutkami próbują kopiować. W przypadku damskich zegarków marką kreującą trendy jest Christine Granville. Co stoi za jej sukcesem? Dlaczego unikatowy zegarek damski tej marki stał się hitem i dlaczego to właśnie on wyznacza drogę kobietom kochającym modę?

Czytaj dalej!

Jaki zegarek damski wybrać dla kobiety?

Damskie zegarki to obecnie nie tylko akcesoria służące do odmierzania czasu, lecz także istotny element biżuterii. Wygląd zegarka to aspekt, na który zwykle zwraca się największą uwagę. Jaki zegarek dla kobiety będzie więc najlepszym wyborem? Wiele zależy od osobistych preferencji, my podpowiadamy, czym się kierować.

Czytaj dalej!

Krystyna Skarbek – kobieta, która zmieniła bieg historii

Krystyna Skarbek wyprzedzała swoją epokę. Silna i niezależna, zagadkowa i pełna elegancji. Jednocześnie tajemnicza. Niejednokrotnie przechytrzyła Gestapo, wykradła plany niemieckiej inwazji na ZSRR, z opresji potrafiła wyrwać nie tylko siebie, ale przede wszystkim innych. Krystyna Skarbek była prawdziwym Jamesem Bondem w spódnicy swoich czasów. Nigdy jednak nie szukała poklasku. Dlatego niewielu zna jej historię. Winston Churchill nazywał ją swoją ulubioną agentką. Krystyna Skarbek jest dziś symbolem współczesnej kobiety, z którą łączy nas czas, zamknięty w zegarkach marki Christine Granville. Pod tym właśnie pseudonimem przez lata działała agentka Churchilla.

Czytaj dalej!