Założycielka – Christine Granville

Założycielka

Agnieszka Bobrukiewicz – odnosząca sukcesy w międzynarodowym środowisku bizneswoman i mentorka kobiet. Własną markę zegarków Christine Granville uruchomiła pod koniec 2019 roku.

Skąd wziął się pomysł na biznes?

Czas w moim życiu odgrywa ważną rolę, dlatego pomyślałam o stworzeniu produktu, który będzie symbolem tego, jak ważną funkcję pełni czas w naszym życiu i w samym procesie zmiany, której możemy wspólnie dokonać. Od razu pomyślałam o zegarkach.

Inspiracją do stworzenia marki była Krystyna Skarbek – jak trafiłaś na tę postać?

Od zawsze podziwiałam silne kobiety. Pamiętam, że podczas służbowej podróży zatrzymałam się w Cafe Mozart na szybką kawę. To tam zaczęłam szerzej interesować się historią Krystyny Skarbek, kolekcjonowałam i zbierałam wszystkie materiały na jej temat. Była jedną z tych bohaterek, które zmieniły bieg historii. To właśnie jej osobowość i temperament stały się podstawą do stworzenia marki Christine Granville. Marki mocno wspierającej kobiety i zachęcającej je do działania.

Jaka jest misja Twojej marki?

Dokonując zamówienia nasze klientki kupują nie tylko zegarek, ale przede wszystkim dołączają do niezwykłej społeczności kobiet. Kluczową misją Christine Granville jest wzmacnianie kobiet w środowisku biznesowym, dlatego zdecydowaliśmy się na przekazanie określonej kwoty od zakupu każdego zegarka na rzecz fundacji wspierającej kobiety w biznesie.

W swojej ofercie macie zegarki z wegańskimi paskami. Mogłabyś nieco przybliżyć ten temat?

Natrafiłam w sieci na artykuł, z którego dowiedziałam się, że przeciętnemu Polakowi wystarczy 12 miesięcy, aby wytworzyć aż 12 mln ton odpadów. Poza tym, wytłoczyny z jabłek to największy ilościowo odpad – dziennie powstaje około 500 ton. Właśnie dlatego postanowiłam poszukać producenta, który pomógłby mi wykorzystać skórę od jabłka do tworzenia wegańskich pasków. Okazało się, że możliwe jest przetworzenie skórki od jabłka w materiał imitujący naturalną skórę, a ponadto jest niezwykle trwały. Warto również wspomnieć, że podczas wytwarzania korzysta się jedynie z odpadów organicznych. Paski z jabłek są więc bezpieczne dla zdrowia, nietoksyczne i w pełni biodegradowalne. To idealna alternatywa dla kobiet ceniących ekologiczne i innowacyjne rozwiązania.

Co wyróżnia markę Christine Granville?

Historia, ponadczasowy design i dbałość o każdy detal. Inspiracją do stworzenia marki była postać Krystyny Skarbek, dlatego każdy zegarek posiada detale, które odnoszą się do jej historii.
Na tarczy zegarka widnieje numer paszportu Granville, ponadto logo nawiązuje do herbu rodziny Skarbek. Produkt wykonany jest z najwyższej jakości materiałów - jego sercem jest precyzyjny japoński mechanizm. O wytrzymałości zaś świadczy zastosowanie szkła szafirowego w obudowie tarczy.

[]