Zegarek na pasku czy bransolecie?

Zegarki, które oferują nam producenci, różnią się mechanizmami, funkcjami, przeznaczeniem oraz wyglądem. Istnieje jeszcze jeden interesujący aspekt, który może mieć wpływ na decyzję. Niejednokrotnie zastanawiamy się, jaki zegarek wybrać — na pasku czy bransolecie? I chyba rzeczywiście niełatwo tę kwestię rozstrzygnąć. Jaki zegarek lepszy – na pasku czy bransolecie? W tym przypadku decyzja uzależniona jest […]

Zegarki, które oferują nam producenci, różnią się mechanizmami, funkcjami, przeznaczeniem oraz wyglądem. Istnieje jeszcze jeden interesujący aspekt, który może mieć wpływ na decyzję. Niejednokrotnie zastanawiamy się, jaki zegarek wybrać — na pasku czy bransolecie? I chyba rzeczywiście niełatwo tę kwestię rozstrzygnąć.

Jaki zegarek lepszy – na pasku czy bransolecie?

W tym przypadku decyzja uzależniona jest od indywidualnych preferencji. Warto jednak wiedzieć, że obydwa typy mocowania mają swoje zalety. Zegarki marki Christine Granville, zarówno te z klasycznym paskiem, paskiem wegańskim jak i te na bransolecie, przyciągają wzrok idealnymi proporcjami, klasycznym wzornictwem oraz różnorodną kolorystyką. Każdy z nich można nosić na wiele sposobów i przy różnych okazjach.

Zegarek damski na pasku

Warto wspomnieć, iż gdy dawne zegarki z dewizką (te z łańcuszkami i chowane w specjalnych kieszonkach w kamizelkach) zaczęły być wypierane przez zegarki naręczne, to właśnie paski były pierwszym sposobem mocowania zegarka na nadgarstku. Damski zegarek na pasku dobrze komponuje się z dress codem biurowym. To klasyczna elegancja, ale bez zbytecznej ekstrawagancji.

Christine Granville ma bogatą ofertę pasków — dostępne są w wielu kolorach i fakturach, wykonane ze skór naturalnych oraz wegańskich (produkowanych ze skórek jabłek). Łatwo można je wymieniać, zależnie od nastroju lub stylizacji, zmieniając całkowicie wygląd zegarka.

Zegarek damski na bransolecie

Także zegarki na bransolecie mają wiele plusów. Mocowanie jest zazwyczaj masywniejsze i cięższe, ale jednocześnie dużo mocniejsze niż to na pasku. Jeśli zastanawiamy się, czy zainwestować w zegarek na pasku czy bransolecie, i skłaniamy się do tej drugiej opcji, wiedzmy, iż zegarki na metalowej bransolecie noszone są najczęściej do stroju mniej formalnego. Poza tym, jeśli zegarek jest wodoszczelny, to spokojnie możemy wziąć w nim prysznic czy uprawiać sporty wodne. Damski zegarek z bransoletą sprawdzi się także w stylizacjach glamour.

Marka Christine Granville postawiła na bransolety wykonane z solidnie łączonych segmentów ze stali szlachetnej 316L.

< Wróć do artykułów