Unikatowy zegarek damski Christine Granville

Są marki, które wyróżniają się na tle innych. To właśnie one wyznaczają trendy, które konkurenci z różnymi skutkami próbują kopiować. W przypadku damskich zegarków marką kreującą trendy jest Christine Granville. Co stoi za jej sukcesem? Dlaczego unikatowy zegarek damski tej marki stał się hitem i dlaczego to właśnie on wyznacza drogę kobietom kochającym modę?

Unikatowy zegarek damski – Krystyna Skarbek

Krystyna Skarbek to tajna agentka brytyjskiego wywiadu, która używała pseudonimu Christine Granville. To właśnie ona stała się inspiracją do powstania marki zegarków o tej samej nazwie. Krystyna Skarbek to kobieta niebagatelna. Piękna, inteligentna, silna i niezależna. To osobowość, która nie mogła zniknąć w tłumie. I takie właśnie są zegarki nazwane na jej cześć, które, oprócz tego, są także:

  • klasycznie piękne,
  • zachwycające,
  • wytrzymałe,
  • skuteczne,
  • niezawodne,
  • w dobrym stylu,
  • na lata.

Wegańskie paski

Unikatowy zegarek damski nie musi być wyprodukowany z klasycznych materiałów. Oczywiście, Christine Granville oferuje zegarki z paskami z naturalnej skóry najwyższej jakości, ale oprócz tego proponuje ona swoim klientkom coś zupełnie nowego. Innowacją tą są wegańskie paski do zegarka wykonane ze skóry z jabłek. Są to produkty wegańskie, przy których produkcji nie ucierpiało żadne zwierzę. W ten sposób wpisują się w nowoczesne trendy i jednoczenie wyznaczają je.

Klasyczna forma

Christine Granville stawia na klasyczną formę. Prostokątna tarcza zegarka jest delikatna i kobieca. Pasuje do większości stylizacji i podkreśla ich elegancję. Klasyczna forma zachwyca prostym designem. To wzornictwo, które się nie starzeje ani nie przestaje być modne. Czyste kolory są ciekawym i wysmakowanym uzupełnieniem garderoby. Christine Granville udowadnia, że eleganckie zegarki nie muszą wcale być czarne lub brązowe. Marka proponuje swoim klientkom warianty czerwieni, pomarańczy i niebieskiego, które świetnie będą wyglądać ze stonowanymi ubraniami i ożywią stylizacje.

Wsparcie dla kobiet

Warto też pamiętać i podkreślać, że marka Christine Granville wspiera odważne i ambitne kobiety, które próbują swoich sił w biznesie. W ten sposób marka realizuje misję rozpoczętą przez Krystynę Skarbek. Tak, jak ona pomagała ludziom jako tajna agentka, tak marka nazwana jej pseudonimem wspiera kobiety, które szerzą wyznawane przez Skarbek wartości. Kupując produkty tej marki, można przyczynić się do ich wsparcia.

< Wróć do artykułów