Świąteczny prezent z niezwykłą historią w tle

Grudzień to jeden z najbardziej magicznych ale też intensywnych miesięcy w roku. To czas w którym poszukujemy wyjątkowych prezentów dla naszych najbliższych. Ponadczasowy i klasyczny zegarek Christine Granville to propozycja dla tych, którzy cenią jakość wykonania i piękną historię związaną z produktem.

Inspiracją do stworzenia marki była historia niezwykłej Polki – Krystyny Skarbek. Przez wiele lat działała pod pseudonimem Christine Granville jako agentka wywiadu w czasie II wojny światowej. Mówiono o niej, że była jednym z najcenniejszych wywiadowców w Wielkiej Brytanii – to właśnie ona zdobyła bardzo cenne dokumenty, które wpłynęły na opóźnienie niemieckiej operacji Barbarossa, która była początkiem końca II wojny światowej. Jej niezwykła historia stała się bazą do stworzenia marki Christine Granville.

To co wyróżnia zegarki, oprócz pięknej historii, to ich niezwykły i przemyślany design. Posiadają elementy z życia Krystyny Skarbek – na tarczach znajduje się numer jej paszportu, na odwrocie współrzędne geograficzne określające miejsce jej pierwszej misji wojennej, a logo nawiązuje do herbu rodziny Skarbek. Dzięki wymiennym paskom zegarek można dopasować do okazji lub stylizacji, a wybierać można spośród różnych kolorów skórzanych i wegańskich pasków.

Misją Christine Granville jest wzmocnienie i wsparcie kobiet w ich rozwoju, dlatego marka ze sprzedaży każdego zegarka przekazuje procent na rzecz Fundacji wspierającej kobiety. Zegarek jest zaś symbolem pokazującym przynależność do społeczności silnych kobiet, takich jak Krystyna Skarbek.

Z okazji Świąt marka przygotowała promocję – 30% na zegarki na srebrnej bransolecie, które dostępne są w sklepie internetowym www.christinegranville.pl. Piękny i ponadczasowy design, historia niezwykłej Polki w tle i społeczność, która działa na rzecz wsparcia kobiet sprawiają, że to wyjątkowy prezent na wyjątkowe Święta!

< Wróć do artykułów