O nas – Christine Granville

Świat potrzebuje wyjątkowych kobiet

Nie jesteśmy kolejną marką zegarków. Mamy konkretny cel.
Chcemy wspierać pozycję kobiet w biznesie, ponieważ świat potrzebuje więcej tak silnych kobiet, jak Krystyna Skarbek. I tak, jak ty.

Naszą misją jest wspieranie kobiet w biznesie

Ze sprzedaży każdego zegarka przekazujemy część dochodu na rzecz Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, która promuje ideę przedsiębiorczości kobiet oraz rozwój ich firm. Fundacja prowadzi projekty wspierające młode kobiety w wejściu na rynek pracy oraz prowadzeniu własnego biznesu.

Filozofia marki Christine Granville

Nazwa naszej marki została zaczerpnięta od pseudonimu operacyjnego jednej z najsilniejszych i najodważniejszych kobiet w historii - Christine Granville (prawdziwe nazwisko - Krystyna Skarbek). To wielki zaszczyt, ale także wielkie zobowiązanie podążać śladami kobiety, która nie bała się przejąć kontroli nad swoim życiem i przeznaczeniem.

Pierwsza dziewczyna Bonda

Christine Granville, czyli Krystyna Skarbek, była prawdopodobnie pierwowzorem dziewczyny Bonda, Vesper Lynd, w pierwszej powieści Iana Fleminga o przygodach agenta 007. Dowiedz się więcej o Krystynie Skarbek.

Zmieniaj świat sekunda po sekundzie

Nasze zegarki są naprawdę wyjątkowe. Ich design inspirowany jest modą lat 20. i 30. Wewnątrz znajduje się precyzyjny japoński mechanizm. Tarcza zegarka pokryta jest szkłem szafirowym odpornym na zarysowania. Możliwość wymiany pasków sprawia, że zegarki CG są jedyne w swoim rodzaju.

Jaką kobietą jesteś?

Od teraz Twój zegarek może powiedzieć o Tobie więcej niż ubrania czy samochód. Jest symbolem Twojej siły i pewności siebie. Bądź sobą, jak Krystyna Skarbek i inne legendarne kobiety.

[]