Must have na jesień

Jesień to czas, w którym letnie, zwiewne sukienki zastępujemy ciepłymi, wełnianymi swetrami, a naszą garderobę przygotowujemy na zimne, deszczowe dni. Paletę kolorów dopasowujemy do panującej aury, dlatego wymienne paski w zegarkach Christine Granville pozwolą w szybki sposób wpasować się w nadchodzący jesienno-zimowy sezon!

Czerwień, brązy, odcienie granatu i czerń, to kolory, które dominują, gdy aura za oknem diametralnie się zmienia. Kompletując jesienno-zimową garderobę warto pamiętać o dodatkach – to właśnie one wzbogacają każdą stylizację. Zegarki, które posiadają wymienne paski to idealna opcja dla osób lubiących zmiany. Oferta marki Christine Granville jest dostosowana do potrzeb klientek, które mogą skompletować swój zegarek według indywidualnych potrzeb. Szeroka gama różnych odcieni pasków pozwala na dopasowanie go do okazji lub sezonu! I tak paski z typowo letnich, jaskrawych barw można wymienić na bardziej stonowane kolory.

 

W przypadku zegarków Christine Granville zmiana paska jest banalnie prosta – wystarczy użyć metalowego teleskopu umieszczonego w pasku i dopasować go do tarczy zegarka. Tylko jedno “kliknięcie” i można cieszyć się nowym kolorem zegarka!

Wybierz zegarek w swoim ulubionym, jesiennym kolorze, a jeśli posiadasz już zegarek, możesz dokupić tylko pasek: www.christinegranville.pl

< Wróć do artykułów