Inne pytania – Christine Granville

Inne pytania

 

Skąd pomysł na nazwę marki – Christine Granville?

Nazwa marki wywodzi się od pseudonimu Krystyny Skarbek – polskiej agentki brytyjskiego wywiadu. Założycielka marki zegarków Christine Granville jest mentorką i od lat motywuje i wspiera kobiety w biznesie, dlatego postać Krystyny ​​Skarbek – silnej, odważnej kobiety, która zmieniła bieg historii stała się inspiracją do stworzenia marki zegarków.

Na jaką organizację/fundację przekazywane są pieniądze ze sprzedaży zegarków?

Marka wspiera polską fundację Sieć Przedsiębiorczych Kobiet, która od 7 lat wspiera i edukuje kobiety, przypominając im, jak duży potencjał biznesowy w nich drzemie, jak sprawcze i samodzielne mogą i potrafią być. Misją fundacji jest propagowanie idei przedsiębiorczości wśród kobiet, wspieranie i promocja rozwoju firm prowadzonych przez kobiety. Idea fundacji doskonale wpisuje się w zamysł marki Christine Granville – wsparcie przedsiębiorczości kobiet poprzez rozwijanie kobiecej społeczności, mentoring czy inicjowanie programów biznesowych.

Czy w ofercie pojawią się również zegarki dla mężczyzn?

Oferta Christine Granville zostanie rozbudowana ale o inne produkty skórzane, natomiast wszystkie produkty tworzone i skierowane są do kobiet, ze względu na historię marki i naszą misję jaką jest wsparcie kobiet. Dlatego też marka przekazuje procent od sprzedaży każdego zegarka na rzecz Fundacji – Sieć Przedsiębiorczych Kobiet.

[]