Christine Granville liderem najwyższej jakości zegarków damskich

Marka Christine Granville wyróżniona została tytułem: lider najwyższej jakości zegarków damskich w konkursie Polish Businesswomen Awards organizowanym przez magazyn Business Woman&Life. Co roku redakcja wyróżnia marki, osobistości i przedsiębiorstwa za osiągnięcia i sukcesy, dotychczasową działalność oraz promowanie kobiecej mocy, uporu i kreatywności.

Gala Polish Businesswomen Awards, przygotowanej przez redakcję Magazynu Businesswoman&life odbyła się po raz 13. i wyłoniła już ponad 500 laureatów, przedsiębiorców, marek, instytucji z całej Polski, będących liderami w swoich branżach, a magazyn Businesswoman&Life przez 11 lat swojej działalności opublikował tysiące wywiadów z ciekawymi osobowościami ze świata biznesu i show-biznesu.

Prestiżowa nagroda

Redakcja magazynu wraz z kapitułą konkursu spośród licznie nadesłanych nominacji nagrodziła najlepszych przedsiębiorców którzy przestrzegają zasad etyki, dbają o środowisko i pracowników. W konkursie wyłoniono przedsiębiorców w kilku kategoriach, między innymi: sukces firmy, uroda, zdrowie, prawo, finanse, moda. Laureatami konkursu Polish Business Awards są nie tylko osoby ze świata biznesu ale również osoby znane z pierwszych stron gazety, które łamią stereotypy i swoją postawą promują podejmowanie aktywnych działań.

Nagroda

Podczas poprzednich edycji w kategorii Wybitna Osobowość odebrały statuetki między innymi: profesor Danuta Hubner, Ewa Błaszczyk, Aneta Kręglicka, Beata Pawlikowska, Jacek Rozenek, Grażyna Wolszczak, Dorota Rabczewska, Martyna Wojciechowska i wiele innych. W obecnych edycjach konkursu wyróżniani są również mężczyźni, którzy wielokrotnie inspirują kobiety do zakładania własnych działalności.

Nagroda dla Christine Granville, której założycielką jest Agnieszka Bobrukiewicz

Tegoroczna edycja gali odbyła się 11 czerwca 2021 roku w Hotelu Airport Okęcie w Warszawie. Statuetkę odebrała – założycielka marki Christine Granville – Agnieszka Bobrukiewicz – bizneswoman i mentorka kobiet, odnosząca sukcesy w międzynarodowym środowisku. Od lat zaangażowana w różnego rodzaju akcje charytatywne i programy mentorskie, dzięki którym pomaga i dzieli się swoją wiedzą z innymi kobietami.

< Wróć do artykułów