Black Friday

Black Friday to największe zakupowe święto w roku! Dla tych, którzy czekają na mega okazje marka Christine Granville przygotowała specjalną ofertę. Już 26 listopada zegarki na srebrnej bransolecie dostępne będą 50% taniej!

Promocja obowiązywać będzie 26 listopada do północy i obejmuje kultowy produkt marki – klasyczne zegarki na srebrnej bransolecie. Do wyboru są trzy kolory tarczy (biały, granatowy i czarny). Zegarki są połączeniem minimalizmu i ponadczasowej klasyki inspirowanej modą lat 20. i 30. Dopracowane są w każdym detalu i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Tarcza i bransolety wykonane są ze stali szlachetnej 316L. Jego serce stanowi precyzyjny japoński mechanizm Miyota. O wytrzymałości zegarków świadczy zastosowanie szkła szafirowego w obudowie tarczy. Za produktami stoi również niezwykła historia – polskiej agentki brytyjskiego wywiadu – Krystyny Skarbek. W designie zegarków wykorzystane zostały elementy z jej życia –na tarczach znajduje się numer jej paszportu, na odwrocie współrzędne geograficzne określające miejsce jej pierwszej misji wojennej, a logo nawiązuje do herbu rodziny Skarbek.

Black Friday to kultowy już dzień, którym rozpoczyna się sezon przedświątecznych promocji. To właśnie tego dnia upolować można największe okazje – dlatego na stronie christinegranville.pl Wasz ulubiony model zegarków dostępny będzie 50% taniej!

Czekamy na Was do północy!

< Wróć do artykułów